Wczytuję dane...
Model: 1851131
Kod producenta: GXP-651131
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.50 PLN
Producent: wader

Multi Truck Straż Pożarna
Multi Truck Straż Pożarna firmy Wader to świetny wóz strażacki z ruchomymi elementami w konstrukcji, m.in. wysuwaną drabiną o łącznej długości 77 cm i podłączonym do niej wężem, z którego może lecieć woda po naciśnięciu pompki.
Zabawka w sposób rzeczywisty oddaje wygląd i przeznaczenie prawdziwego wozu strażackiego. Posiada drabinę, zbiorniczek na wodę, pompkę oraz wąż, a w tylnej części pojazdu znajdują się podpory robocze stabilizujące wóz, a wysuwane na czas pracy wozu. Zabawka idealnie nadaje się zarówno do zabawy w domu, jak i na zewnątrz. Ruchome, funkcjonalne elementy pozwolą maluchowi przenieść się w wyobraźni na teren akcji strażackiej.

Zabawa Multi Truck Straż Pożarna pomoże rozwinąć umiejętności zręcznościowe, pobudzi wyobraźnię i kreatywność dziecka oraz rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej. Odgrywanie pracy strażaków podczas zabawy to również doskonały moment dla najmłodszych by poznać pracę strażaka, porozmawiać o odwadze, ostrożności i odpowiedzialności. Dyskusja może być bardzo ciekawa, zabawna i pouczająca, zwłaszcza gdy będzie odbywała się w grupie.
Multi Truck Straż Pożarna to bezpieczna zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. Całość wykonana z lekkiego, ale wytrzymałego tworzywa.

  • Duży drabiniasty wóz strażacki (dł. 43 cm) realistycznie odwzorowujący prawdziwy pojazd
  • Posiada drabinę, zbiorniczek na wodę, pompkę oraz wąż, a w tylnej części pojazdu znajdują się podpory robocze
  • Wykonany z lekkiego, trwałego i wytrzymałego na warunki atmosferyczne tworzywa, bezpieczny, wyprodukowany zgodnie z normami unijnymi
  • Umożliwia zabawę w grupie oraz w pojedynkę
  • Zabawa z wykorzystaniem Multi Truck Straż Pożarna pobudza wyobraźnię kreatywność dziecka, rozwija jego umiejętności zręcznościowe i koordynację wzrokowo-ruchową

Pojazdy

  • wiek: 

    od 3 lat

Polecamy