Wczytuję dane...
Model: 709538
Kod producenta: APSAMRPPN970BWE
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.50 PLN
Producent: samsung
Opis

Rysik S Pen do Note 10 biały

Rysik S Pen - wyjątkowe doświadczenie Galaxy Note
Zaprojektowany na nowo, byś miał więcej możliwości w zasięgu ręki. Nasz najbardziej zaawansowany rysik S Pen w elegenackiej, jednolitej obudowie, podąża za Twoimi ruchami, pisze, rysuje i steruje jeszcze dłużej.

Zamienia Twoje kliknięcia w działania
Wystarczy jedno kliknięcie, aby nawigować po prezentacji, odtwarzać i pauzować wideo lub zrobić zdjęcie wszystko za pomocą rysika S Pen.

Gesty wykonywane rysikiem S Pen pozwalają intuicyjnie sterować urządzeniem i aplikacjami.
Przeprojektowaliśmy rysik S Pen tak, aby dopasowywał się do Twoich ruchów, umożliwiając sterowanie telefonem za pomocą prostych gestów.

Przedni aparat
Porusz rysikiem S Pen zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub odwrotnie, aby zmienić kąt widzenia aparatu i uchwycić szerszy kadr.

Galeria
Przesuń w lewo lub w prawo w aplikacji Galeria, aby przejść do następnego zdjęcia lub wrócić do poprzedniego.Dzięki rysikowi S Pen możesz także przewijać zdjęcia w galerii swojego smartfonu Galaxy Note 10 i Note 10 plus - wystarczy, że wykonasz ruch w lewo lub w prawo. Przesuwaj rysikiem  S Pen swojego Galaxy Note 10, Note 10 plus w lewo lub w prawo by przewijać zdjęcia w galeriiTelefony i smartfony

  • Do ekranów: 

    Pojemnościowych

  • Kolor (wyliczeniowy): 

    Biały

  • Pasuje do: 

    Samsung Note 10

Polecamy