Wczytuję dane...
Model: 120496
Kod producenta: AKASS253201
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.50 PLN
Producent: digitus
Pozostałe parametry

- Kabel wielomodowy, duplex
- Klasa włókna: OM2
- Powłoka: LSOH
- Złącze z ceramiczną ferulą
- Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów
- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ



Kable

  • Długość przewodu: 

    1

  • Kolor (wyliczeniowy): 

    Szary

  • Opis: 

    Patch cord optyczny DIGITUS, LC/SC duplex, 1m

  • Rodzaj kabla: 

    Kabel

  • Rodzaj światłowodu: 

    Multi-mode

  • Transmisja (kable): 

    Duplex

  • Wymiary: 

    - Średnica kabla 3mm- Średnica włókna: 50/125µ

  • Zastosowanie kabla/adaptera: 

    Światłowód

  • Złącza #1: 

    Światłowód LC

  • Złącza #2: 

    Światłowód SC